8 травня – День пам`яті і перемоги
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю.
Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати.
Викладач історії, Олександра БАЛУШЕВСЬКА, провела тематичну годину ” День пам’яті і перемоги над нацизмом” із студентами 2-го курсу спеціальності 223 Медсестринство (Сестринська справа).
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/438161876_459347183294692_7070254142793916568_n-1-931x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/438172155_459347216628022_4788366762484792702_n-933x1024.jpg)
Останні коментарі