Зустріч із школярами
Вже традиційними стали зустрічі студентів ПФНЗ “Медичний коледж” з учнями загальноосвітніх шкіл Тернополя та області.
Сьогодні, 1 травня, студенти завітали до учнів ТЗОШ № 26 з метою розповісти про здоровий спосіб життя та особисту гігієну.
Студентка 2-го курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація, Наталія БАТЮК, прочитала лекцію на тему:”Догляд за шкірою у підлітковому віці”. По закінченні лекції була проведена міні-вікторина, під час якої учні вгадували, де міф, а де правда про шкіру та догляд за нею.
Студентка 3-го курсу спеціальності 223 Медсестринство (Сестринська справа), Мельник Маргарита, продемонструвала учням проведення серцево-легеневої реанімації.
Зустріч пройшла у дружній атмосфері, де школярі отримали інформацію та самостійно мали можливість спробувати себе у ролі медика. Такі навички, особливо у теперішній час, є обов`язковими для кожної людини.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-01_11-45-16-742-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-01_11-45-17-579-1024x768.jpg)
Останні коментарі