День єднання України
16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!
Пам`ятаймо та шануймо наших національних героїв. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію.
Слава Україні! Героям Слава!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG-62935cf15e85a888c3b1ce96c64dacde-V-576x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240216_114437_746-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240216_114438_393-768x1024.jpg)
Останні коментарі