Великдень всіх нас на гостини просить
Малює сонце полотно небес
І крашанку, мов усмішку, приносить:
«Христос Воскрес!», «Воістину Воскрес!»
Шановні викладачі, студенти, працівники коледжу!!!
Адміністрація ПФНЗ «Медичний коледж» щиро вітає Вас з Воскресінням Христовим!
Це світле і величне свято уособлює перемогу любові, віри і надії, торжество істини і справедливості, праведності і величі людського духу, наповнює душу почуттям радісної благодаті та очищення. Бажаємо Вам душевної чистоти, миру та спокою у Ваших оселях. Нехай це свято завжди надихає Вас на добрі справи, наповнює життя світлом і радістю, додає наснаги та допомагає долати труднощі та перешкоди задля майбутнього нашої неньки України!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/im-160430184102b91c74c117828ca0fc06c15e1a60839e.jpeg)
Останні коментарі