Студенти та весь колектив Приватного фахового навчального закладу «Медичний коледж» приєднуються до загальнонаціонального флеш-мобу з нагоди Дня єднання України! Вшановуємо та піднімаємо Державний прапор України, з гордістю виконуємо Державний Гімн України на підтримку цілісності, соборності та незалежності України!!!!
Всевидящий наш Отче і Владико,
Тобі молюся і між всіх незгод
Тебе благаю – не покинь навіки
Вкраїнську землю і її народ.
Згаси, о Боже, між братами чвари,
Спаси і вбережи від нових бід,
Щоб не зростали знову яничари,
Щоб в славі процвітав козацький рід.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_3256-1024x816.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_3264-1024x656.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_3270-1024x647.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_3272-1024x1016.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_3275-1024x683.jpg)
Останні коментарі