День фармацевтичного правцівника!
День фармацевта – свято, яке традиційно проходить у Приватному фаховому навчальному закладі «Медичний коледж» щороку у вересневі дні. Зі словами щирих вітань та нагородження кращих викладачів та студентів фармацевтичного відділення розпочали свято директор з навчально – виховної роботи Демчук Алла Михайлівна та завідувач відділення Олійник Уляна Михайлівна. Актуальні питання фармації обговорювали майбутні фармацевти під час студентської конференції на тему: «Фітотерапія – невід’ємна частина сучасної медицини». Цього ж дня студенти відділення переконали, що вони не тільки розумні, а ще й веселі, кмітливі і талановиті. Цікаві музичні номери, танці, пісні, жарти створили справжнє свято для студентів та їх наставників. Адміністрація, викладацький і студентський колективи коледжу бажають усім представникам фармацевтичної галузі здоров’я, добра, професійного росту та щирої вдячності від людей!!!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-2-732x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-2-802x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/7-1024x954.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/8-698x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/9-1024x696.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/12-1024x622.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/14-1024x674.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/15-1024x810.jpg)
Останні коментарі