Екскурсія до Кременецького ботанічного саду
В рамках фармакогностичної практики студенти ІІ курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація ПФНЗ «Медичний коледж» разом з викладачами Запоточною Г. М. та Амброзюк О. Б. відвідали Кременецький ботанічний сад. Співробітники ботанічного саду провели дуже змістовну і надзвичайно цікаву екскурсію для студентів по пряних, лікарських і Червонокнижних рослинах. Першочергово акцентувалась увага на фармакологічні властивості та використання в медицині лікарських представників. Неабиякий інтерес у студентів викликали новинки та родзинки ботанічного саду “Трон природи” і “Втаємничений сад ароматів”. Студенти мали можливість побачити таку різноманітність видів флори і фауни, яку не можна побачити в інших куточках України.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-06-16_12-17-05-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-06-16_12-17-10-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-06-16_12-16-59-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-06-16_12-16-55-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-06-16_12-16-49-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo_2021-06-16_12-16-35-768x1024.jpg)
Останні коментарі