Зустріч з представниками Тернопільського національного педагогічного університету
Шановні студенти старших курсів! Незабаром ви закінчите наш коледж і отримаєте диплом молодшого спеціаліста. Це означає, що ви опанували певний рівень освіти та здобули професійно орієнтовану підготовку, отримали спеціальні уміння і знання та готові їх практично застосовувати. Але рівень освіти, який ви здобудете у коледжі та диплом молодшого спеціаліста дає вам унікальні та широкі можливості: професійне зростання, особистісне вдосконалення та можливість продовжити навчання за скороченим терміном (вступ на 2 і 3 курси) у вищих навчальних закладах або навіть змінити профіль подальшого навчання та обрати інший напрям підготовки, який вам більш до вподоби.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-1-1024x673.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-09_11-53-37-1024x748.jpg)
Саме про ці можливості йшла мова під час профорієнтаційної зустрічі з представниками хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. Під час зустрічі студенти коледжу дізналися про особливості вступу до університету, а також – можливості й особливості навчання студентів даного факультету.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-09_11-53-36-768x1024.jpg)
Скористайтеся цією перспективою!
Можливо саме вона стане важливим кроком до вашого успіху!
Останні коментарі