24 лютого 2020 року у ПВНЗ «Медичний коледж» відбулися заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні. Метою даних заходів було збереження та донесення до студентів коледжу об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності людей, які в лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянин, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. В цей день студенти мали можливість згадати хронологію подій Майдану за допомогою створеної фотовиставки. Проведено лекції для студентів курсу загальноосвітньої підготовки на тему: «Небесна сотня: шість років по тому». Продемонстровано фільми: «Усе палає», «Молитва за Україну», «Вавилон 13».
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87363631_794496284397820_4320771725802340352_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87366671_507224886664049_8520618574371356672_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87375557_3089978671013447_4352226975356551168_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87388527_838100450039399_2519774621557850112_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87455201_203409817711150_9131240031963316224_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87464245_646176139464298_6925106986333765632_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87541555_903932503399218_6638097639319535616_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87816857_302404920736497_5991540529664360448_n-768x1024.jpg)
Останні коментарі