Наші досягнення та перемоги!!!
20 лютого на базі Кременецького лісотехнічного коледжу відбувся ІІ обласний етап Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ІІ курсу непедагогічних закладів освіти. В олімпіаді взяла участь студентка другого курсу Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» спеціальності «Фармація» Мотика Тетяна, яка увійшла у трійку переможців та зайняла почесне третє місце. Вітаємо нашу студентку та її викладачів Химчук Любов Львівну та Кривоніс Світлану Василівну з гідним досягненням та бажаємо їм нових творчих успіхів і здобутків!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-9ae77643cebf2637379ef5531a669622-V-756x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-cda87cfc6be695f407df1959918f14b0-V-704x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-ecf824b6c1ede8ad0c95fec76a61b665-V-717x1024.jpg)
Останні коментарі