До Всеукраїнського тижня права з 10 по 12 грудня 2019 року у Приватному вищому навчальному закладі «Медичний коледж» відбулася науково – практична конференція. Актуальність обраної проблематики для проведення науково-практичної конференції не викликає сумнівів, адже дати молодим людям правові знання, навчити поважати закон та сформувати високу правову культуру одне з основних завдань правового виховання. Робочі дні принесли багато емоцій та вражень, студенти змогли не лише отримати багато корисної інформації а й виступити самостійно, висвітлити ті проблеми, котрі їх хвилювали. А йшла мова про: «Реалізацію та захист прав людини (соціально-незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих) внаслідок війни на Сході України». Організатором конференції виступила викладач соціально-економічних дисциплін Перешлюга Марія Михайлівна. Студенти під керівництвом свого викладача обговорювали та досліджували нормативне забезпечення та механізми міжнародно-правового захисту жертв війни; з’ясовували сутність поняття «жертви війни» і стану його нормативно-правового регулювання; досліджували механізми захисту жертв війни в міжнародно-правових актах; вивчали проблеми захисту прав військовополонених; аналізували правове становище поранених, хворих та осіб, які потерпіли внаслідок війни; висвітлювали механізми захисту жінок, дітей і переселенців; досліджували правовий статус медичного і духовного персоналу в умовах збройних конфліктів; аналізували можливості правового захисту медичного персоналу, журналістів під час війни.
Серед тридцяти двох учасників конференції, найкраще проблеми у своїх доповідях дослідили та висвітлили такі студенти:
Перше місце посіла:
Курманська Лілія – студентка ІІ курсу, 2 групи, спеціальності «Фармація» – «Порядок надання статусу учасника бойових дій особам».
Друге місце:
- Алампієва Ярина – студентка ІІ курсу, 1 групи, спеціальності «Фармація» «Війна на сході України у міжнародному праві»;
- Стефурак Денис – студент ІІ курсу, 1 групи, спеціальності «Стоматологія» «Правовий статус партизанів під час війни».
Третє місце:
Буртник Вікторія – студентка ІІ курсу, 1 групи, спеціальності «Фармація» «Правовий статус біженців»;
Прок Юлія – студентка ІІ курсу, 1 групи, спеціальності «Лікувальна справа» «Механізми захисту прав жінок, дітей і біженців»;
МотикаТетяна – студентка ІІ курсу, 2 групи, спеціальності «Фармація»
«Порядок позбавлення статусу учасника бойових дій осіб». Щиро вітаємо організаторів та учасників науково – практичної конференції. Бажаємо всім міцного здоров’я, плідної та конструктивної роботи, успіхів у втіленні запланованого та нових творчих здобутків!!!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/78827688_2510721132356915_8622371937366048768_n-1024x823.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79093824_453749298879440_8341427475015794688_n-1024x696.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79145109_2781205375274878_4363346834664456192_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79676965_457434841632057_2818429527582048256_n-803x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79697022_1375501762629090_6609930891605049344_n-735x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79846369_763007650830309_8926401410845638656_n-1024x748.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80524750_599510104131070_3356077729878376448_n-599x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_4070-1024x877.jpg)
Останні коментарі