Традиції та звичаї українського народу
Перед Великоднем в Україні є чудова традиція малювати писанки.
У багатьох місцевостях України писанки мають свої характерні особливості, які стосуються кольорової гами, нанесених узорів, однак є й спільні риси, характерні для усіх регіонів. Оздоблення яєць і пов’язані з ними обряди, хоч і відрізняються від сім’ї до сім’ї, на різних територіях, сьогодні стали спільною українською традицією.
Студенти 2-го курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація, разом з куратором Ольгою АМБРОЗЮК, відвідали Центр творчості дітей і юнацтва та приєдналися до чарівного мистецтва розмальовування писанок.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-24_15-57-13-095-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-24_16-07-35-095-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-24_16-00-44-097-768x1024.jpg)
Останні коментарі