Засідання Педагогічної ради
27 березня 2024 року у ПФНЗ «Медичний коледж» відбулося позачергове засідання Педагогічної ради. Розпочали засідання із приємного: в.о. генерального директора Олександр КОВАЛЬЧУК висловив подяку всім присутнім за плідну працю та сумлінне виконання своїх обов’язків та нагородив грамотами педагогічних працівників за навчально – виховну роботу. Олександр Леонідович побажав усім присутнім креативних ідей, творчих здобутків, оскільки подальший успіх залежить від зусиль усіх членів колективу, бажання працювати та віри у завтрашній день.
Далі на засіданні розглядалися та затверджувалися Положення про Приймальну комісію та Правила прийому до навчального закладу у 2024 році відповідно до наказу МОН № 323 від 14.03.2024 р.
За результатами роботи педагогічної ради прийнято ряд рішень, які у подальшому визначатимуть головний вектор роботи та розвитку коледжу.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-44-23-869-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-44-23-724-893x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-44-23-677-814x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-44-23-323-910x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-44-23-340-850x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennya_viber_2024-03-28_13-44-23-414-768x1024.jpg)
Останні коментарі