Шевченківські дні
В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Уже 210 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе в Україні Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.
8 березня, у рамках святкування Шевченківських днів, у ПФНЗ «Медичний коледж» було проведено поетичні читання «Єднаймось Тарасовим словом!» серед студентів 1 курсу.
Виразне читання творів Кобзаря дозволило відчути духовну велич та красу Тарасового слова, що, мов полумʼя свічки, запалює душу людини.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430887631_423201650242579_7972191476737127307_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430830400_423201540242590_4206228793084679709_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/431605814_423201640242580_2003857030973006479_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/432227655_423201630242581_1702567397394063820_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/432133883_423201743575903_2789120445880534444_n-768x1024.jpg)
Останні коментарі