Екскурсія у Центр Науки Тернополя
Студенти другого та третього курсів спеціальності 226 Фармація, промислова фармація під керівництвом викладача та куратора Ольги Богданівни АМБРОЗЮК, відвідали ЦЕНТР НАУКИ ТЕРНОПОЛЯ – SCIENCE CENTRE TERNOPIL.
Цей центр є чудовою можливістю для молодих людей долучитися до важливих обговорень, навчань, знайти підтримку для реалізації своїх ідей. Тому, метою екскурсії було не лише ознайомлення студентів з Проектами центру, але й приєднання до Проекту «Наукові Пікніки», який щорічно проводиться у Тернополі з 2013 року.
Приєднання до команди молодих експерементаторів, це можливість підвищити свій освітній та науковий рівень, поділитися знаннями з таких дисциплін, як фізика, хімія, біологія, спеціальних дисциплін фармації, за допомогою інтерактивних методів та імпровізованих лабораторій, а також обмінятися досвідом з учасниками з різних регіонів України.
Бажаємо всім тим, хто долучився до Проекту, позитивних та незабутніх емоцій, а також, перемог!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/429834123_422598006969610_7452676608648055874_n-1024x712.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/429985465_422598326969578_8212665977917627979_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/431616121_422598293636248_4759681680533925562_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/429772926_422598180302926_7952354205565282614_n.jpg)
Останні коментарі