Освячена Стрітенська свічка наповнена великою духовною силою. Вона віддавна має велику пошану у людей. Коли в душі неспокій, труднощі в житті, то запалюють перед іконою Стрітенську свічку і звертаються в молитві до Бога. Ця свічка приносить заспокоєння і душевний мир. Вона має силу допомагати при стихійних лихах, особливо при грозах, від цього і дістала назву «громовиця». А ще люди часто використовують її у багатьох важливих життєвих подіях.
Напередодні свята Стрітення, яке є символом світла та Божої благодаті, у ПФНЗ «Медичний коледж» куратор І курсу 3 групи Любов Химчук разом зі своїми студентами виготовляли Стрітенську свічку власноруч. До заходу охоче долучилися завідувач відділення лікувальної, акушерської справи та фармації Уляна Олійник, голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Оксана Шевчук та викладач біології Світлана Підлісна.
Красиві та оригінальні свічки ручної роботи усі виготовляли з натурального воску, який ставав піддатливим від тепла рук учасників. Головна таємниця створення катаних свічок з вощини – це гарний настрій! Адже, коли запалимо свічку вдома, то одразу думками можна перенестись у приємну атмосферу їх створення.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-01_14-33-00-700-958x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-01_14-33-01-642-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-01_14-33-02-376-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-01_14-33-03-725-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-01_14-33-04-361-838x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-01_14-33-04-978-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-01_14-33-05-611-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-01_14-33-06-233-768x1024.jpg)
Останні коментарі