Залишатися милосердними, щирими, підтримати один одного, жити з добром у серці – найважливіші цінності у наш, такий непростий, час. У цьому переконані студенти Приватного фахового навчального закладу «Медичний коледж». Напередодні Дня Святого Миколая, за ініціативи Студентської ради закладу студенти та викладачі активно долучилися до благодійної акції, ініційованої у соборі Святого Апостола Петра. В тернопільській церкві головну ялинку прикрасили не лише іграшками, а й листами до Святого Миколая. Їх написали потребуючі діти з малозабезпечених сімей, діти-сироти та малюки з особливими потребами. На зібрані кошти студенти придбали солодощі, фрукти, канцелярське приладдя, книжечки, сформували подарунки, здійснили мрію, подарувати частинку світла та створили свято для діток, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Маючи у серці бажання творити добро, ми можемо здійснити чудо!!!!!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-17_11-30-20-665-1024x952.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-17_11-50-59-853-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-17_11-30-20-602-1024x786.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-17_11-30-22-073-1024x726.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-17_11-30-20-475-1024x562.jpg)
Останні коментарі