Підвищення ефективності навчання і якості підготовки майбутніх медиків, нові стратегії і тактики викладання, нові підходи до роботи – надважливі завдання, що стоять перед викладачами Приватного фахового навчального закладу «Медичний коледж». Одним з ефективних шляхів досягнення поставленої мети є проведення відкритих занять відповідно до заздалегідь затвердженого графіку.
Зот Михайло Васильович провів заняття з студентами четвертого курсу, спеціальності «Сестринська справа», під час якого студенти вдосконалювали методи обстеження при патологічних станах глотки. Студенти третього курсу, спеціальності «Стоматологія ортопедична» разом з викладачем Боднаром Олегом Володимировичем готували пластмасове тісто, проводили формування та полімеризацію пластмаси.
Проведені заняття отримали позитивну оцінку та відзначення професійного зростання викладачів.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/1-1024x641.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/3-1024x515.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/4-1024x584.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/6-1006x1024.jpg)
Останні коментарі