Один день з життя студентів спеціальності “Сестринська справа”
Білі халати, шапочки, лекції, конспекти, відпрацювання практичних навичок… Яким є один день з життя студента – медика? Діляться майбутні медсестри ІІ курсу, І групи.
Професія медичної сестри потребує винахідливості в складних ситуаціях, професійного росту, бездоганного виконання своїх обов’язків. Для цього на практичних заняттях відпрацьовуються навички. Відтворюючи алгоритм тієї чи іншої практичної навички, у студентів формується почуття відповідальності, чуйності, співчуття, вміння спілкуватись.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/0-02-0a-3cb7b1ae1f5bf86e7ee27554f2c249786475167359d30f8cc621ea6f904875bd_d6e84f26-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/0-02-0a-691507e32bcac9c4ef6ce393986dc6f959ddcc4c55c7160d9b8483f206985de7_7a3131c1-576x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/0-02-05-404cce0200f89a5f549c0145ad52e1f206f4a6c7d7566716c6c4317b3250b4e0_e57930a8-576x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/0-02-05-fc2f6623b348dafcd8606bdc8b8a504e4e3bd84a3b7e4981501e30f76167ff16_f02d116d-576x1024.jpg)
Коли студенти мають бажання вчитись, то і заняття проходять цікаво, емоційно насичено, швидко і непомітно.
Останні коментарі