Спортивні ігри для студентів мають велике навчально-виховне значення, адже дозволяють формувати багато рухливих якостей, усебічно розвивати молодий організм, підвищувати його загальну працездатність, особливо у сучасних умовах життя, коли широке використання комп’ютерної техніки, транспортних засобів руху обмежують роботу м’язів людини. У процесі спортивної гри у студентів з‘являється активність, виховується ритміка, вміння поводитися в колективі, розвивається здатність до самостійного прийняття рішень, оцінювання ситуації. Саме тому, викладач фізичного виховання Кір’якіді Людмила Георгіївна і вибралатему дляпроведення відкритого заняття «Спортивні ігри. Футбол» з студентами другого курсу, спеціальності «Стоматологія ортопедична». За допомогою цікавих естафет з елементами футболу студенти відпрацьовували техніку гри польового гравця та воротаря. Після заняття нікого з студентів не потрібно було переконувати, що здоров’я – це, насамперед, рухливий спосіб життя.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87475027_213076043170727_1285000519282065408_n.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/87988192_2510732615831549_5928683348279951360_n.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/88185930_1471427053031869_1658230312561278976_n.jpg)
Останні коментарі