Протягом останніх тижнів, коли світом ширяться тривожні новини, що планету охопила епідемія коронавірусу і увага усього людства прикута до цього питання, дуже важливо знати як захистити себе. З метою санітарно-просвітньої роботи завідувач відділення сестринської справи Славопас Віта Анатоліївна прочитала лекцію на тему «Коронавірус» для студентів 4 курсу спеціальності «Сестринська справа». Надзвичайно важливо володіти інформацією щодо механізмів та шляхів передачі інфекції та способів захисту з метою уникнення зараження.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/1.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/2.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/3.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/4.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/0062E0D8-E4F1-40FB-A219-3D1F9509D3E3-1-1024x768.jpeg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/3743661E-FF14-4966-9477-B5E48260BDB9-1024x865.jpg)
Останні коментарі