Новорічні та різдвяні свята – особливі моменти в житті кожної людини. В ці дні всі очікують на незвичайні сюрпризи і з нетерпінням готуються до святкових заходів. Ці свята обіцяють здійснення мрій усім, хто вірить в дива. Справжнім новорічним дивом у медичному коледжі став святковий карнавал, який відбувся 19 грудня у актовій залі закладу. Студенти кожного відділення підготували цікаву казкову історію, де переплелися відомі старі казки, нові мультяшні герої, весела музика та запальні танці. Як і кожна казка, цьогорічне дійство – це історія із захопливим сюжетом і цікавими подіями. Глядачі у залі здійснили дивовижну подорож такими знайомими з дитинства казками як: «Дванадцять місяців», «Білосніжка та сім гномів», «Снігова королева». На сцені кипіло святкове життя, казкові герої майстерно вживалися в образи, прагнули створити хороший передноворічний настрій та подарувати усім чаруючий присмак Нового року. Завітали на бал і колядники з Різдвяним вертепом. Театралізоване дійство, яке відбувалося на сцені, перенесло усіх у ніч Різдва Христового. А підготували мистецьку феєрію студенти загальноосвітнього курсу підготовки. Актори – початківці вкотре нагадали усім присутнім про невід’ємну духовну складову людського буття. А така знайома Різдвяна колядка повернула усіх до прадавніх традицій, в яких суть нашого народу. Свято швидко минуло, проте залишився драйвовий настрій і бажання ще не один раз побувати у казці.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79518988_609558043185164_5917203270064930816_n-762x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79710158_2546506825426323_5763227017466085376_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79861721_580889746035415_4656945279986040832_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79891932_1560777277393597_6704994770021777408_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80120902_2518567631730471_776012569327435776_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80193109_472662873451765_4447934815399837696_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1106-1024x683.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1117-1024x683.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1125-1024x683.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1179-1024x683.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1188-1024x683.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1212-1024x683.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1220-1024x683.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_1233-1024x683.jpg)
Останні коментарі