16 грудня Тернопільським міським відділом УДСНС України в Тернопільській області у Приватному вищому навчальному закладі «Медичний коледж» проведено перевірку з пожежної безпеки з практичним відпрацюванням евакуації людей. Під час перевірки приведено в дію систему пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, відпрацьовано дії усіх учасників навчального процесу під час пожежі та евакуації студентів і працівників з будівлі навчального закладу, перевірено стан справності та готовності пожежних рукавів на кожному поверсі, вогнегасників у кожному кабінеті та наявність попереджувальних знаків і пам’яток під час пожежі. В актовій залі закладу заступник начальника міського відділу Володимир Солотвінський провів бесіду з студентами та працівниками медичного коледжу щодо правильності дій під час пожежі та евакуації з будівлі та провів інструктаж по пожежній безпеці та евакуації. Така профілактична робота гарантує безпечні умови перебування студентів в навчальному закладі а обізнаність, інформованість та злагодженість дій допоможе врятувати не одне життя в разі виникнення справжньої надзвичайної ситуації чи події.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79125194_443305153011453_5461018021709479936_n-762x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79294404_998858970493050_8124779965871816704_n-1-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191216_101108-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191216_101816-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191216_114720-768x1024.jpg)
Останні коментарі