Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – як символ, який зберігає коріння народу, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Та більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код. 26 листопада в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулася арт-зустріч “Я вірю в Україну ” з приватними колекціонером Вірю Матковською. Саме вона зуміла зібрати унікальні зразки жіночих та чоловічих вишитих сорочок майже з кожного села Борщівського краю. Серед поціновувачів української вишивки були і студенти першого курсу першої групи Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж». Студенти медичного коледжу надовго залишились під враженням від багатства вишиванки, техніки вишиття борщівської сорочки, автентичності українського національного костюма.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/74154380_463204320996970_5636629626601078784_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/74614024_2828516770708590_1326060982157443072_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/76720872_468688627115627_561237395341574144_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/76779595_473650739943941_2711032873913155584_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/78155182_2896103180408801_4995597537105674240_n-1024x768.jpg)
Останні коментарі